Bambum Gumbo Kaseye Yatırılmış, Ev Usulü Gavur Dağı Salatası

Bambum Gumbo Kaseye Yatırılmış, Ev Usulü Gavur Dağı Salatası

Restoran sahipleri farklı bir marketing anlayışı güderek, bin yıldır bildiğimiz Gavur Dağı salatasını, farklı isimlerle menüye aktararak, sıradanlıktan çıkmaya çalışıyorlar. Bambum sağlıklı ev gereçleri olarak oldukça farklı bir konumda olduğumuzu bildiğimizden bu marketing stratejisine uygun, süslü bir başlıkla ama yine sağlıklı bir tarifle Bambum Gumbo Kaseye yatırılmış, Kasesinde Ev Usulü Gavur Dağı Salatası hazırladık.
Malzemeler
4 adet büyük tarla domatesi
Yarım demet maydanoz
2 adet orta boy soğan
10 adet ceviz
1 adet limon
1 tutam tuz
2 yemek kaşığı sızma zeytinyağı
1 adet Bambum Cavalletta Salata Karıştırıcı
1 adet Bambum Talau Kesme tahtası
1 adet Bambum Gumbo Kase
1 adet Bambum Meyve Sebze Bıçağı
1 adet Bambum Toma Havan
Domateslerinizin vitamini kaybolmadan Bambum Bıçakla kabuklarını soyuyoruz ve Bambum Talau Kesme tahtası üzerine alarak Bambum bıçakla incecik doğruyoruz. Aynı şekilde maydanozları incecik kıyıyoruz. Tüm doğranmış malzemeyi Bambum Gumbo Kâseye aktarıyoruz. Ardından soğanlarımızı da incecik doğrayarak kaseye ekliyoruz. Limonu, sızma zeytinyağını, tuzu ayrı bir kasede karıştırıp salatamızın üzerinden gezdiriyoruz. En üste Bambum Toma Havanda dövdüğümüz cevizleri ekleyerek Bambum Cavalletta Salata Karıştırıcı ile harmanlıyoruz. Balık yemeklerimizin yanına servis yapıyoruz. Gavur dağı salatası ister kaseye yatırılsın, ister ayakta bırakılsın, her haliyle enfes oldu. Afiyet olsun.

Bambum Gumbo Kaseye yatıirilmis Ev Usulu Gavur Dagi Salatasi Bambum Gumbo Kaseye Yatırılmış, Ev Usulü Gavur Dağı Salatası

Etiketler: , ,