Bambum Yılbaşı Hediyeleri

Bambum Yılbaşı Hediyeleri

21 Aralık’ta tutun ki Marduk bize çarpmadan çekti gitti, Mayalar hata yapmışız çok üzgünüz dedi, e  hala yaşıyor ve nefes alabiliyorsak, ne mutlu bize! Kaçınılmaz olarak yeni bir yıla ve dolayısıyla bir yılbaşı hediyesi arayışına girecekseniz eğer, Bambum’lu tavsiyelerimiz var, üstelik çok dekoratif, fonksiyonel, estetik ve en önemlisi çok sağlıklı.

tako 150x150 Bambum Yılbaşı HediyeleriErkeklere yılbaşı hediyesi: Bambum özellikle et seven, proteinsiz yapamayan, “akşama ne yaptın” sorusuna “çok güzel kapuskam var zeytinyağlı “ cevabını alıp,” eee yemekte ne var?” diye devam eden erkekler için gururla sunar. TAKO KESME TAHTASI! Tako kesme-steak tahtası, etobur erkekler için özel olarak tasarlanmış olup, eti marine etme, doğrama, kesme, bölme, kısaca eti adam etme işlemleri için kullanabileceği 3 cm kalınlığında şahane bir kesme tahtasıdır. Şuradan satın alabilirsiniz.

Kayınpedere yılbaşı hediyesi: Türkiye ortalamasına baktığımızda orta yaşın üzerinde tapas havan 150x150 Bambum Yılbaşı Hediyelerierkeklerin %70’i yüksek tansiyon hastası. Sarımsak gibi mucizevi bir bitki var ve içindeki allicin maddesi tansiyon hastalarına çok iyi geliyor. Fakat bu allicin enzimi ancak sarımsağı dövdüğünüz zaman ortaya çıkıyor. Orta yaşlı ama kendini hala genç hisseden, Allah başımızdan eksik etmesin dediğimiz kayınpederlere TAPAS HAVAN! Buradan satın alabilirsiniz.

bonte 150x150 Bambum Yılbaşı HediyeleriKayınvalideye yılbaşı hediyesi: Kayınvalidemi sevmem, hediye falan da almam diyorsanız, ayıp ediyorsunuz, o olmasaydı eşinizde olmazdı. Orta yaşlı bayanlar artık kahve, siyah çay tarzı içeceklerden uzaklaşıp, biraz daha sağlığına dikkat etmeye çalışıyor, o yüzden bol bol bitki çayı tüketiyorlar. BONTE, bölmeli bitki çayı kutusu kayınvalidenizin çok hoşuna gidecektir, “ah benim canımm” diyerek sizi pek bir içten sevip bağrına basacaktır! Tam da buradan satın alabilirsiniz.

Bebekli arkadaşa yılbaşı hediyesi: Yaklaşık 9 ay hamilelikten sonra, 6 ay emzirme ve panada 150x150 Bambum Yılbaşı Hediyelerinihayet ek gıdaya geçmiş olan bebekli arkadaşınıza bir an evvel toparlanması için bir hediyemiz var. PANADA ÇATAL KAŞIK BIÇAK SETİ! Ek gıda annelerde gergin ve endişe verici bir tutum yaratıyor, çocuğun bir an evvel kendi yemeğini yiyebilmesi, ince motor hareketlerini devreye sokabilmesi için çocuğu cesaretlendirmek ve annenin de çocuğa döke saça yemek yeme şansını tanıması gerekiyor. Bebek yemeğini yemeye çalışırken, arkadaşınıza da en az yarım saat kendine ayırabileceği zaman kalıyor. Sadece onun için tasarlanmış, oldukça hafif, anti bakteriyel ve ergonomik olan Panada takımı tam şuradan satın alabilirsiniz.

sofrito gachas kahvaltilik 150x150 Bambum Yılbaşı HediyeleriSevgiliye yılbaşı hediyesi-erkek: Erkekler belki de dünyanın en üşengeç insanları, çoğu zaman kahvaltıyı, mutfakla antre arasında bir yerde döke saça yemeyi tercih ediyorlar. Hafta içi böyleyken, hafta sonu kendisini Sultan Süleyman, sizi Hürrem zannedip saat 11 sularında uyanmaya bile üşenen paşa gönlüm erkekler için SOFRİTO KAHVALTILIK! Pratik bir şekilde hazırla, dökmeden yesin usulü tasarlanmış bu sehpa tepsi modelini, tam buradan satın alınabilirsiniz.

Sevgiliye yılbaşı hediyesi-kadın: Kadınlar başımızın tacı lakin siz ona ne alsanız da robiola tuzluk biberlik 150x150 Bambum Yılbaşı Hediyeleribeğenmeyecek, çok sevinmiş gibi görünüp, göz ucuyla değiştirme kartına bakınacaktır. Henüz sevgili olduğunuza göre onu en mutlu edecek hediye, evliliği çağrıştıracak hediyeler olmalıdır. Bu sebeple ona tam bir çeyiz seti almanızı öneriyoruz. İlk olarak vitamini kaybolmayan sebze ve meyveler için BAMBU BIÇAK, hazırladığı salatayı koyması için GUMBO KASE, salatanın tuzu için ROBİOLA TUZLUK BİBERLİK, biten salata kasesini yıkadıktan sonra koymak için MERİENDA BULAŞIKLIK, bunların hepsini de şuradan satın alabilirsiniz. Not: bunları alıp evlenmeye niyetiniz yok ise, hiç kasmadan direkt romantik erkek modlarında GOFİO MUMLUK almanızı öneriyoruz. O da burada satılıyor.

gachas cerezlik 150x150 Bambum Yılbaşı HediyeleriYeni evlilere yılbaşı hediyesi: Yeni evlilerin henüz çocukları olmadığı için, bize gelin parti var, bize gelin bilmem ne oynayalım, bize gelin film izleyelim, bize gelin laflarız gibi pek bir misafirperver halleri vardır. Gelenin gidenin haddi hesabı olmaz, henüz yemek pişirmeyi bilmeyen hanım kızımızda misafirlerin önüne dayar, kuruyemişleri, kuru meyveleri. Tam da bu fikre göre tasarlanmış GACHAS ÇEREZLİK tam 6 bölmeden oluşuyor, dilediği kadar doldurur kuruyemişleri, hem de tam şurada satılıyor.

 

bambum yilbasi hediyeleri Bambum Yılbaşı Hediyeleri

 

Etiketler: , ,